Kurumsal

Roton Hakkında

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ömer KARADELİ tarafından, İnsanımızın refah ve huzur içerisinde yaşayacağı modern ve estetik mekanlar oluşturarak, İnşaat sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla 25.04.2014 tarihinde kurulan Roton inşaat kısa sürede gelişerek kurumsallaşma yolunda önemli mesafeler kat etmiştir.

İnşaat ve taahhüt işlerinin yanı sıra Kum ocağı, Hazır beton santrali, alt yapı ve hafriyat çalışmaları ile de sektörde adından sıkça söz edilen ve örnek gösterilen bir kurum haline gelmiştir.

Bir firmanın en değerli sermayesinin mevcut insan kaynakları olduğunun bilinci ve profesyonel yönetim anlayışı ile idari ve teknik personel yapılanması tamamlanarak, firmayı geleceğe taşıyacak kadrolar kurulmuştur.

Kum ocağı ve alt yapı gurubunda oluşturulan İş makineleri ve araç parkı ile firma projelerinin alt yapı ve hafriyat işlerinin yanı sıra talep olması halinde 3. şahıslara da hizmet verilmektedir.

Tekin Yapı Sanayi ve Tic. Aş. ile birlikte kurulan "Roton-Tekin iş Ortaklığı" adı altında:


07.11.2014 tarihli sözleşme ile S.S. İl-Dem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi Başkanlığına ait 38.325 m2 AVM inşaatı yapım işi alınarak, 14.11.2014 tarihinde faaliyete başlanılmış,

12.12.2014 tarihili sözleşme ile S.S. İldem Toplu Konut Yapı kooperatifine ait 2070 konut yapımı ve cevre düzenlemesi işi alınarak, 16.12.2014 tarihinde faaliyete başlanılmıştır.

Roton İnşaat geniş faaliyet yelpazesi, devam eden projeleri ve geleceğe dönük planları ile sektörün örnek ve öncü kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kardeş Firmalar


Ahmer
Stroton
Penguen